Brány města dokořán 2024

Tomáš Kupka 31.5.2024

Brány města dokořán 2024

V sobotu 27. dubna se na náměstí v Novém Městě nad Metují konala tradiční akce s názvem Brány města dokořán. Kulturní a zábavní program doplňovala výstava historických vozidel a rovněž prezentace místních spolků a zájmových skupin.

MO ČRS Nové Město nad Metují ve spolupráci s Rybářským kroužkem Lipánci, z. s. zde při této příležitosti vybudovala stánek prezentující její činnost, včetně ukázky výsledků velmi svědomité práce s mládeží ve zdejších rybářských kroužcích. K vidění bylo rybářské vybavení, poháry a medaile připomínající četné sportovní úspěchy našich malých rybářů či týmová trička a čepice reprezentující nový stejnokroj Rybářského kroužku Lipánci.

Příchozí veřejnost si mohla všechny vystavené předměty nejen prohlédnou, ale i osahat a pro dětské návštěvníky našeho stánku byla připravena i dovednostní soutěž o ceny v podobě lovení plastových rybiček z nafukovacích bazénků.

Celá akce se nesla ve velmi příjemném duchu a my budeme velmi rádi, pokud zde svou činnost budeme moci prezentovat i v roce příštím.

Za MO ČRS Nové Město nad Metují a Rybářský kroužek Lipánci, z. s.

Tomáš Kupka 

 
 

E-mail:
Heslo:

CRSNoveMesto.cz
Informace o webu

Přinášíme vám novinky z naší místní organizace a revírů, které spravujeme.

Naším cílem je zviditelnit fungování naší organizace a poskytnout plný informační servis ne jenom našim členům.

CRSNoveMesto.cz
Kam na nákupy - tip pro Vás

 
 © 2013-2014 Tomáš Koubík
Všechna práva vyhrazena