Výdej povolenek na rok 2022

Martina Koubíková 9.12.2021

 

Vážení kolegové rybáři a rybářky

Blíží se nový rok a také s ním i výdej povolenek na rok 2022. Vzhledem k současné situaci pandemie C 19 jsme nuceni v souladu s vyhlášením vlády učinit i my určitá opatření, která se také týkají nás členů MO ČRS Nové Město nad Metují.

V zájmu ochrany zdraví nás všech a také proto, abychom Vám i v roce 2022 umožnili výkon rybářského práva – lov ryb, dojde ke změně způsobu výdeje povolenek na rok 2022 (stejně jako v roce 2021) a to následovně:

· Každý člen vyplní tiskopis, tzv. Objednávkový list, kde vyplní a označí požadované položky - povolenky atd. Objednávkový list je možné vytisknout přímo z webu naší MO, lze jej vyzvednout v knihovně nebo přímo na sádkách. Objednávkový formulář ke stažení zde.

· Vyplněný Objednávkový list spolu s vrácenou povolenkou, členskou legitimací, Státním rybářským lístkem a Pracovním výkazem odevzdá v úřední den na sádkách nebo mimo úřední den jej na sádkách vhodí do poštovní schránky.

· V následující úřední den (sobota) si objednané povolenky či členské známky zaplatí a vyzvedne spolu s dodanými doklady.

· Doručené objednávky do 6. ledna (do 16 hod.) budou připraveny na výdej:

v sobotu 8. ledna od 08:00 hod. do 12:00 hod.

· Doručené objednávky do 13. ledna (do 16 hod.) budou připraveny na výdej:

v sobotu 15. ledna od 08:00 hod. do 12:00 hod.

· Doručené objednávky do 20. ledna (do 16 hod.) budou připraveny na výdej:

v sobotu 22. ledna od 08:00 hod. do 12:00 hod.

Neúplné podklady (prošlý Státní rybářský lístek, stará čl. legitimace bez fotografie a další) nebudou akceptovány!!! Prosím v zájmu rychlého vyřízení o důkladnou přípravu a kontrolu !!!

Jsme si vědomi, že popsané řešení výdeje povolenek bude sice náročnější na administrativu a možná i dvojí docházku do klubovny, ale jiné možnosti zatím neznáme. Jsem přesvědčen, že při vzájemném pochopení, disciplíně a toleranci toto nelehké období zvládneme a Vy budete moci plně a úspěšně rybařit i roce 2022.

Jaroslav Jindra, předseda MO ČRS Nové Město nad Metují

 

E-mail:
Heslo:

CRSNoveMesto.cz
Informace o webu

Přinášíme vám novinky z naší místní organizace a revírů, které spravujeme.

Naším cílem je zviditelnit fungování naší organizace a poskytnout plný informační servis ne jenom našim členům.

CRSNoveMesto.cz
Kam na nákupy - tip pro Vás

 
 © 2013-2014 Tomáš Koubík
Všechna práva vyhrazena